Preloader

Hizmetler

  1. Anasayfa
  2. Hizmetler
  3. Yedek Parça-Stok Ürünler

Yedek Parça-Stok Ürünler

ES METAL olarak, satışını yaptığımız tüm Rolf Schlicht marka PBA, RSC, RSC NG model makinelerin kritik yedek parça ve sarf malzeme tedariklerini düzenli yaptığımız ithalat işlemleri ile stoklarımızdan hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Stok tutulan parçaların listesi, tedarik şartları ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Aynı zamanda satışını yaptığı yatırım ekipmanlarının anlaşma dahilinde kritik ve standart olan yedek parçalarını, endüstride kullanılan spesifik olmayan sarf malzemelerini kesintisiz üretim ve operasyon sürdürülebilirliği için İstanbul stoklarımızda acil durumlar için tutuyor, gerektiğinde ihtiyacı anlık ikame edebilir bir yapıyla hızlı çözümler üretiyoruz.

Stokta olmayan ürünlerimiz ve ihtiyaç durumuna göre iş ortaklarımızın üretimi olan herhangi bir marka model veya proje numarası ile ilgili yedek parça veya sarf malzemesi taleplerinin doğru tespit ederek Almanya ile koordinasyonunu sağlıyor, talebin en hızlı şekilde teklif aşamasından fabrika varışına kadar yakın takip ile müşterimize fayda sağlayacak bir tedarik süreci deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.