Preloader

Es Metal

Her koşulda sürdürülebilir endüstriyel üretim için etkin hizmetler ve çözümler sunarız.

Es Metal

Endüstriyel girişimler arasında incelikle tasarlanan köprüler kurarız.

Es Metal

Güvenle ve titizlikle operasyonlarınıza katma değer, sürdürülebilirlik ve rekabetçilik sağlarız. Gelecek için birlikte adım atmaya ne dersiniz?

Es Metal
Hakkımızda

Es Metal'e Hoşgeldiniz

ES Metal San.ve Tic. Ltd. Şti, 2000 yılında Alinaci İnce tarafından Metal sektöründe faaliyet gösteren Alman menşeili firmalara, teknik & ticari danışmanlık ve temsilcilik hizmetleri sağlamak amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. 2008 yılında ikinci kuşak Eray İnce’nin ortak olarak firmaya katılımıyla faaliyetlerini çeşitlendirerek günümüze kadar devam ettirmiştir.

2016 itibariyle tedarik ettiğimiz makinelerin satış sonrası servis hizmetlerini ve stoktan sarf malzeme temini ile birlikte yedek parça tedariğinin yapılmasına başlanmıştır. 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamız, beklenen güveni her yönüyle sağlayarak sürdürülebilir gelişimini devam ettirmektedir.

ES METAL, Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarına temsil ettiği alanlarında lider Alman menşeili iş ortaklarıyla birlikte, yenilikçi yüksek teknolojik ekipman çözümleri ve tamamen organik selüloz bazlı filtre toprağı tedariğini en rekabetçi şartlarda son tüketicilere ulaştırılmasının yanı sıra satış sonrası teknik servis ve destek hizmetlerinin etkin ve sorumluluk alan bir hizmet anlayışıyla devam ettirmektedir.